Porady medyczne

Okulary CLIP-ON: czy warto się na nie zdecydować?

Okulary CLIP-ON: czy warto się na nie zdecydować?

Czy korzystanie z okularów przeciwsłonecznych może być jeszcze wygodniejsze? Tak, jeśli zdecydujesz się na oprawki magnetyczne clip-on. To nowatorskie rozwiązanie zadowoli każdego użytkownika okularów korekcyjnych. Sprawdź, czemu warto je wypróbować oraz gdzie szukać najmodniejszych zestawów z nakładkami przeciwsłonecznymi.

Ochrona wzroku przed słońcem: czemu jest tak ważna?

Okulary przeciwsłoneczne to podstawa ochrony wzroku przed licznymi chorobami wywoływanymi przez promienie UVA i UVB. Każdy, bez względu na aktualny stan zdrowia wzroku powinien pamiętać, że ekspozycja na słońce może grozić zaćmą, zapaleniem spojówek, a nawet nowotworami. Nie ryzykuj: wystarczą dobre szkła z filtrem, a Twoje oczy będą bezpieczne!

Jeśli jeszcze nie masz w zanadrzu dobrego modelu okularów wyposażonego w wysoki filtr, koniecznie napraw ten błąd – słońce jest szkodliwe dla każdych oczu! Modne i skuteczne okulary przeciwsłoneczne znajdziesz na przykład tutaj: https://okularium.pl/4-okulary-przeciwsloneczne. W sieci salonów Okularium czekają na Ciebie modne i wygodne propozycje z różnych półek cenowych. Pamiętaj także, że tanie plastikowe okulary z sieciówek najczęściej nie gwarantują należytej ochrony, a wręcz narażają oczy na większe ryzyko uszkodzenia oczu. Na zdrowiu wzroku nie warto oszczędzać.

Czym są okulary clip-on?

Być może należysz do osób, które na co dzień stosują okulary korekcyjne, a ciągłe zmienianie ich na przeciwsłoneczne w okresie letnim sprawia Ci kłopot. Na szczęście optyczny świat znalazł rozwiązanie tego problemu. Są nim oprawki okularowe clip-on.

Okulary clip-on to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu Twoje okulary korekcyjne mogą w kilka chwil zmienić się w przeciwsłoneczne. Specjalne zaprojektowana oprawka jest kompatybilna z dołączoną nakładką magnetyczną, którą wystarczy przyłożyć do ramki codziennych okularów. Nakładka posiada szkła z filtrem UV i polaryzacją, dzięki czemu korekcyjne okulary mogą służyć także w słoneczne dni.

Zobacz także:  Pracujesz w firmie? Czy masz w niej grupowe ubezpieczenie na życie?

Komu polecamy okulary clip-on?

Oprawy okularowe clip-on to idealne rozwiązanie dla osób stosujących okulary korekcyjne, chcących maksymalnie zwiększyć wygodę ich użytkowania w okresie zwiększonego nasłonecznienia. Zaletą opraw magnetycznych jest to, że wystarczy przyłożyć nakładkę do ramki okularów i już można cieszyć się stuprocentową ochroną wzroku. Nakładka clip-on jest mała, poręczna i zmieści się nawet do małej torebki lub kieszeni. Tego typu okulary świetnie sprawdzają się podczas prowadzenia samochodu, czy uprawiania sportu na zewnątrz. Polaryzacja wygasza odbicia, dzięki czemu obraz jest klarowny i kontrastowy.

To świetne wyjście również wtedy, gdy po prostu lubisz swoje okulary korekcyjne i nie chcesz zmieniać ich na inny model latem! Tutaj: https://okularium.pl/3-oprawy-korekcyjne znajdziesz mnóstwo oprawek korekcyjnych, w tym również funkcjonalne okulary clip-on.

Znajdź idealne okulary na słoneczne dni w Okularium

Jeśli zainteresowały Cię okulary korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną, odwiedź stronę salonu Okularium: https://okularium.pl/95-okulary-korekcyjne-z-nakladka-przeciwsloneczna. Znajdziesz tam mnóstwo modnych, kolorowych oprawek męskich i damskich w zestawach z funkcjonalnymi magnetycznymi nakładkami. Odtąd będziesz mógł cieszyć się maksymalną wygodą, stylem i ochroną oczu w każdą pogodę!

Materiał promocyjny


Zobacz też:
Archiwum: grudzień 2023

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *