Porady medyczne

Karboksyterapia – dla kogo jest ten zabieg?

Karboksyterapia – dla kogo jest ten zabieg?

Postęp w medycynie estetycznej jest na tyle intensywny, że wiele osób jest zaskoczonych rozbudowaną ofertą, która jest właściwie w zasięgu rąk. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim zabiegi, które poprawiają wygląd, ponieważ regeneracja skóry, ale również poprawa we wchłanianiu się substancji odżywczych ma kluczowe znaczenie dla wyglądu. Nic więc dziwnego, że po zapoznaniu się z ofertą, ludzie bardzo chętnie korzystają z tego rozwiązania. Wieloletnie doświadczenie w działalności, ale przede wszystkim nastawienie na ciągłym rozwój to sposób na satysfakcję za każdym razem. Klinika ma grupę stałych Klientów, którzy z przyjemnością wracają, by poprawić swój wygląd, pozbyć się kompleksów i poczuć wspaniale.

Co to jest Karboksyterapia?

Karboksyterapia doskonale sprawdza się dla wielu obszarów ciała. Piękny wygląd skóry to marzenie każdego człowieka, przy pomocy medycyny estetycznej, można w niedługim czasie poczuć się wspaniale w swoim ciele. Zabieg karboksyterapii skierowany jest do osób, które chciałyby usprawnić przepływ krwi. Dlaczego ma to tak duże znaczenie? Rozszerzenie naczyń krwionośnych sprzyja wchłanianiu składników odżywczych, wgłąb skóry. Jest to terapia dwutlenkiem węgla, której skuteczność została potwierdzona badaniami, natomiast same efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu karboksyterapii. Naczynia krwionośne pełnią bardzo wiele ważnych funkcji dla naszego organizmu. Leczenie dwutlenkiem węgla to przede wszystkim stymulacja syntezy kolagenu.

Nowoczesna klinika- najlepsi specjaliści!

Karboksyterapia sprawdza się także w przypadku problemów skóry głowy. Nowoczesna klinika to możliwość w pełni kompleksowego działania, pod każdym względem. Rozwijamy się, uczymy, inwestujemy w sprzęt, ponieważ chcemy, by każdy z Klientów był w pełni usatysfakcjonowany z uzyskanych efektów. Zabieg karboksyterapii to nie tylko możliwość zmniejszenia tkanki tłuszczowej, ale i świetny sposób, który pomaga na wypadanie włosów. Dwutlenek węgla wspomaga transport tlenu, dlatego seria zabiegów umożliwia zauważenie efektów w postaci gęstego owłosienia. Co więcej, karboksyterapia może być stosowana u osób, które są po zabiegu przeszczepu włosów, jak i jako alternatywa. W momencie, w którym zauważamy, że włosy się stają rzadkie, warto zacząć działać.

Wskazania do zabiegu karboksyterapii

Zabieg karboksyterapii zalecany jest każdej osobie, która chciałaby wyglądać młodziej. Nasze ciało się zmienia, dlatego warto korzystać z zabiegów medycyny estetycznej, by przywrócić blask, piękny wygląd i wspaniałe samopoczucie. Szczególnie na twarzy, gdy widoczne są pierwsze oznaki starzenia, a skóra traci swój kolor. Karboksyterapia skierowana jest do osób, które chciałyby dodać sobie pewności siebie i pięknie prezentować. Mezoterapia igłowa dwutlenkiem węgla daje efekty, już po pierwszym zabiegu. Jest to pewnego rodzaju drenaż limfatyczny, na który może sobie pozwolić każdy. W skuteczny sposób przyczynia się do syntezy kolagenu, działanie na skórę dwutlenku węgla zostało potwierdzone badaniami.

Karboksyterapia nie tylko usprawnia przepływ krwi, ale również przyczynia się do zmniejszenia tkanki tłuszczowej. Zabieg dwutlenkiem węgla, który wykonywany jest regularnie, może odjąć kilka lat, ale także wygładzić i odżywić skórę. Nic więc dziwnego w tym, że karboksyterapia cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wiele pań bezskutecznie szuka kremów, dzięki którym będzie możliwa redukcja tkanki tłuszczowej. Regularnie wykonany zabieg karboksyterapii to nie tylko redukcja cellulitu, zwiększenie przepływu krwi, ale przede wszystkim gładka skóra o pięknym kolorze. W przypadku naczyń krwionośnych dwutlenek węgla, podany w trakcie zabiegu karboksyterapii, daje natychmiastowy efekt.

Przeciwwskazania do zabiegu karboksyterapii

Zabiegi karboksyterapii cieszą się coraz większym uznaniem, jednak warto pamiętać, że często wymaga się serii zabiegów, by efekt utrzymał się maksymalnie długo. Przeciwwskazaniem do wykonania jest między innymi karmienie piersią, dlatego należy wytrzymać cały okres karmienia piersią, nim kobieta zdecyduje się na realizację tego zabiegu. Kolejnym przeciwwskazaniem są choroby nowotworowe, niewydolność serca, zakrzepowe zapalenie żył, nieprawidłowa krzepliwość krwi. Warto się powstrzymać także w przypadku stosowania środków obniżających krzepliwość krwi.

Produkcja kolagenu, a wygląd skóry

Wiek, nałogi, niezdrowy tryb życia- to wszystko wpływa na nasz wygląd. Nie tylko pojawienie się pierwszej zmarszczki bywa przyczyną pogorszenia się nastroju. Papierosy, alkohol, zła dieta wpływają negatywnie na wygląd nie tylko skóry twarzy, ale i całego ciała. Jednocześnie to twarz jest naszą wizytówką, co oznacza, że po zabiegu karboksyterapii można zauważyć, poprawę we wchłanianiu się substancji odżywczych. Działanie dwutlenku węgla przyczynia się do redukcji zmarszczek, ale również zwiększa przepływ krwi. To bardzo ważne, ponieważ medyczny dwutlenek węgla znajduje szerokie zastosowanie, a ponieważ do jego wykonania wystarczy dostęp do naczyń krwionośnych, może się na niego zdecydować właściwie każdy. Redukcja zmarszczek, cienie pod oczami to typowe objawy braku odpowiedniej ilości kolagenu.

W przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej, czy wręcz skórki pomarańczowej, taki drenaż limfatyczny przyczynia się nie tylko do reakcji podskórnej, która rozbija komórki tłuszczowe. To właśnie odchudzanie sprawia, że coraz więcej kobiet decyduje się na takie rozwiązanie. Redukcja tkanki tłuszczowej nie tylko poprawia wygląd skóry, ale przede wszystkim wpływa pozytywnie na postrzeganie swojego ciała, dodaje pewności siebie. Zabieg karboksyterapii przyczynia się do zmniejszenia tkanki tłuszczowej, wzmocnienie nowych naczyń krwionośnych. Przebieg zabiegu wpływa również na funkcjonowanie okolicznych tkanek, ponieważ te produkt medyczny to produkt wymiany gazowej.

Dodaj sobie pewności siebie

Karboksyterapia to rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób. Początkowo interesują się nim z uwagi na chęć pozbycia się tkanki tłuszczowej, jednocześnie należy pamiętać, że tłuszcz też jest potrzebny do prawidłowego funkcjonowania naszego ciała. Dwutlenek węgla, z którego korzysta się w trakcie zabiegów karboksyterapii to nie tylko maksymalna gwarancja efektów, ale również poprawa wyglądu już po pierwszym razie. Usuwanie cellulitu to nie tylko lepsze napięcie skóry, pobudzenie nowego kolagenu w skórze, ale przede wszystkim spektakularne efekty. Wiele pań z biegiem czasu obserwuje zwiotczenie skóry, które jest wynikiem nie tylko nieprawidłowego trybu życia, ale i wiekiem. Pojawiają się rozstępy, dlatego przy znacznych ilościach tego typu problemów należy zastosować serię zabiegów.

Oczywiście, zanim dobierze się odpowiedni proces leczenia, niezbędny będzie dokładny wywiad. To szczególnie istotne, gdy osoba wspomagała się innymi zabiegami. Rozstępy to nie tylko wynik ciąży, dużego schudnięcie, ale także może pojawić się w okresie dorastania, gdy skóra nie nadąża z rozciągnięciem. Zabieg polega na tym, że w miejscu wkłucia dochodzi do wprowadzeniu dwutlenku węgla. To bardzo ważne nie tylko w przypadku nowych naczyń krwionośnych, ale i komórek tłuszczowych, które w ten sposób można skutecznie rozbijać. Godziny otwarcia zostały dostosowane tak, by każda zainteresowana osoba miała szanse na rozmowę ze specjalistą, umówienie się na poradę, czy realizację zabiegów. Bardzo ważną informacją jest to, że po karboksyterapii nie trzeba stronić od normalnych czynności. Warto rozważyć wykonanie zabiegu, by poczuć się pięknie w swoim ciele. 


Zobacz też:
Archiwum: lipiec 2022

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *